niedziela, 19 maja
Shadow

Jaką reklamę świetlną wybrać?

Chcesz zareklamować swój produkt lub usługę, ale obawiasz się, że reklama nie będzie widoczna wśród innych obrazów, które zalewają konsumentów ze wszystkich stron?

Panele świetlne oferowane przez Magit z pewnością nie znikną w tłumie. Jaką reklamę świetlną wybrać? Dowiedz się, jakie są dostępne możliwości, aby dobrać produkt, który będzie idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Gabloty reklamowe i monitory wielkoformatowe

Jedną z propozycji reklamy świetlnej, na jaką możesz się zdecydować, są gabloty reklamowe. Mogą być one różnej wielkości. Tył wykonuje się z płyty magnetycznej, przód z wysokiej jakości plexi, a wewnątrz umieszczone zostaje podświetlenie LED, dzięki któremu zawartość gabloty będzie doskonale widoczna. Inną opcją są wielkoformatowe monitory, które pozwalają wyświetlać dowolne treści. Mocowane do ściany, nie umkną uwadze żadnego przechodnia. Oba te rozwiązania sprawdzą się świetnie np. w gastronomii, gdzie mogą posłużyć do zaprezentowania menu.

Ekrany LED – idealna reklama świetlna

Ciekawym sposobem na wyeksponowanie oferty jest skorzystanie z ekranów LED. Te proponowane przez Magit wykonane są z diod RGB. Wyświetlany w ten sposób obraz zachowuje doskonałą jakość nawet przy zachowaniu niewielkiej odległości. Świetnie prezentują się w witrynach sklepów. Ich dodatkowym atutem jest możliwość wybrania przez klienta dowolnego koloru obudowy. Dzięki temu całość można jeszcze lepiej dopasować do miejsca, w którym ekran ma być umieszczony.

Dla kogo monitory informacyjno-reklamowe?

W miejscach, w których panuje duży ruch, warto rozważyć zakup monitorów informacyjno-reklamowych. Są to urządzenia trwałe i odporne na zarysowania. Wszelkie punkty sprzedaży czy kioski interaktywne to miejsca idealne na umieszczenie informacji reklamowych w takiej właśnie formie. Możliwość zamontowania ekranu w dowolnej pozycji, pionowej, poziomej lub stolikowej, zwiększa możliwości, pozwalając tym samym dotrzeć do szerszego grona klientów. Jest to również forma reklamy szczególnie przydatna, gdy chcemy przekazać osobie zainteresowanej więcej szczegółów, dotyczących naszej oferty.

Stand reklamowy dla promocji Twojej firmy

Jeżeli zależy Ci na tym, by potencjalny klient zatrzymał się w codziennym biegu i zwrócił uwagę na reklamę Twojej firmy, powinieneś wziąć pod uwagę reklamę świetlną w postaci standu. Można na nim wyświetlać zarówno zdjęcia, jak i filmy. Możliwość wygodnego wgrania treści z PEN DRIVE pozwala na utrzymanie dynamicznego tempa, które z pewnością przyciągnie spojrzenia przechodniów. Umieszczając go przed lokalem, zachęcisz mijające go osoby, by zajrzały do Ciebie i osobiście poznały oferowane produkty.

Diodowe wyświetlacze przyciągające uwagę

Kolejnym pomysłem na reklamę świetlną, są wyświetlacze diodowe. W zależności od potrzeb oraz przewidzianego na tę inwestycję budżetu, mogą być one jedno- lub dwukolorowe. Treść wyświetlanego napisu można dowolnie zaprogramować, używając załączonej do zestawu klawiatury. Daje to bardzo dużą swobodę użytkownikowi, który może zmieniać pojawiające się na reklamie hasła, by skutecznie przyciągnąć uwagę klienta.

Jak widać, decyzja o tym, jaką reklamę świetlną wybrać nie należy do łatwych. Jeżeli jednak masz świadomość, kto jest Twoim klientem docelowym i wiesz, z jakiego typu treściami chcesz dotrzeć do konsumentów, z pewnością w obszernej ofercie Magit znajdziesz produkt, który idealnie spełni Twoje oczekiwania. Z odpowiednio dobraną reklamą Twój biznes nabierze rozpędu, co przełoży się na większą popularność Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =